Otomist Otomotiv Bosch Car Service

Tahrik Kayışları ve Kitleri

Tahrik kayışları ve kitleri

Otomobilinizdeki dişli kayış sürekli olarak mekanik, kimyasal ve termal yüke maruz kalır. Yüksek hızlar, titreşim ve sıcaklıktaki farklar, zamanlama dişlisi bileşenlerinin de baş etmesi gereken pek çok şey olduğu anlamına gelir. Bu yüzden araç üreticileri, motorlarının uzun süre güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için dişli kayışlar ve aşınmaya maruz kalan tüm parçalar için sabit servis aralıkları belirler.

Bir aracın istenen şekilde performans göstermeye devam etmesi için tüm bileşenlerin düzenli aralıklarla kontrol edilmesi ve gerekirse değiştirilmesi gerekir. Otomist Otomotiv Bosch Car Service'de, özel Bosch kitleri kullanarak bu işlemi hızlı ve profesyonel bir şekilde halleder.

Bosch tahrik kayışı yelpazesi

Dişli kayışlar - sessiz, senkronize güç aktarımı için

Bosch'un dişli kayışları tam senkronize, sessiz ve güvenilir güç aktarımı sağlar. Bu kayışlar tüm kullanım ömürleri boyunca sadece yeni bir aracın bileşenlerinden bekleyebileceğiniz türde kalite ve güvenilirlik sunar.

Dişli kayışBir bakışta avantajlar:

 • Maksimum güvenilirlik için orijinal ekipman üreticisi kalitesi
 • Daha üstün sürüş konforu için akıcı çalışma
 • En iyi güç aktarımını sağlamak için mükemmel bir uyuma sahip bileşenler
 • Zor aşınan malzeme sayesinde uzun kullanım ömrü

Dişli kayış ve su pompası kitleri

Zaman içerisinde yüksek hızlar, mekanik titreşim ve önemli sıcaklık dalgalanmaları, dişli kayışlar ve tahrik kayışlarına yük bindirir. Bu yüzden araç üreticileri, motorlarının uzun süre güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için aşınmaya maruz kalan tüm bileşenlerin tanımlanan servis aralıklarında düzenli değiştirilmesini tavsiye eder. Otomist Otomotiv Bosch Car Service'de, her zaman en yüksek kalite standartlarını koruyarak ve özel Bosch kitleri kullanarak bu işlemi hızlı ve profesyonel bir şekilde halleder - Avantaj: Tek bir servis ziyareti.

Tahrik kitiBir bakışta avantajlar:

 • Mükemmel bir uyuma sahip bileşenler
 • Güvenilir, senkronize güç aktarımı
 • Güvenilir motor kontrolü sayesinde daha fazla güvenlik
 • Tüm yıl servis ve tek bir servis ziyareti

En iyi güç aktarımı için V kayışları ve kanallı V kayışları

Modern motorlar gittikçe daha kompakt bir hal almakta. Alandan ve ağırlıktan tasarruf etmek için otomobil üreticileri, esnek kanallı V kayışları gittikçe daha fazla kullanıyor. Bu kayışlar son derece sağlamdır ve her türlü sürüş titreşimini en iyi şekilde sönümler. Bosch'un klasik V kayışları ve kanallı V kayışları, ağır yüklemeye rağmen güvenilir çalışma, az bakım ve uzun kullanım ömrü vaat eder. Bununla birlikte bu bileşenlerin araç üreticisi tarafından tavsiye edilen aralıklarda düzenli kontrol edilmesi ve gerekirse bir uzman tarafından değiştirilmesi iyi bir fikirdir.

V kayışıBir bakışta avantajlar:

 • Uzun kullanım ömrü için yüksek kaliteli malzemeler
 • Az bakımla maksimum güvenilirlik
 • Uzun süreli yüksek performanslı senkronize güç aktarımı
 • Araç üreticisi teknik değerlerine uygun orijinal ekipman üreticisi kalitesi
 • Sessiz çalışma ve sürüş konforu açısından muhteşem faydalar

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. info@otomist.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Otomist Otomotiv Bosch Car Service

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch'tan gelen uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Otomist Otomotiv Bosch Car Service'de, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

E-Bülten

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bize bu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz: info@otomist.com.tr.