Otomist Otomotiv Bosch Car Service

Güvenlik ve Çeşitli Aksesuarlar

Soğutma suyu - motor hasarını önlemek için kaliteli ürünler

Bir araçta dakikada yaklaşık 150 litre soğutma suyu dolaşır. Doğru koruma olmadan su, yüksek sıcaklıklar ve basınç farklılıkları, soğutma sisteminde korozyon ve kavitasyon oluşumunda ideal koşulları oluşturur. Sonuç: Motor hasarı ve en kötü senaryoda tüm sistemin arızalanması. Bu yüzden soğutma suyu doldururken ve değiştirirken dünyaca ünlü üreticilerin en iyi kalitedeki ürünleri, Otomist Otomotiv Bosch Car Service'in tercihidir.

En iyi kalitede soğutma suyu ürünleri

Su, yüksek sıcaklıklar ve basınç farklılıkları, soğutma sisteminde korozyon ve kavitasyon oluşumunda ideal koşulları ortaya çıkarır. Bu da metalde derin yarıklar açılmasına neden olup uzun vadede silindir kapağı ve soğutma suyu pompası hasarına yol açabilir. İşte bu yüzden Otomist Otomotiv Bosch Car Service, özgün araç veya motor üreticilerinin teknik gerekliliklerini karşılayan en iyi kalitede soğutma suyu ürünleri kullanmayı tercih etmektedir.

Soğutma suyunun doldurulması

Motor arıza teşhisi

Motor arıza teşhisi

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşıklaşmakta ve servisler için daha da zorlayıcı hale gelmektedir. Arıza bulma sürelerinden tasarruf etmenin tek yolu, genellikle yazılım tabanlı motor arıza teşhisi kullanmaktır - Otomist Otomotiv Bosch Car Service'de her açıdan bu iş için gereken tüm donanıma sahiptir.

Bir bakışta avantajlar:

- Üstün teknoloji ürünü arıza teşhisi

- En yeni test ekipmanlarına ve özel yazılımlara sahip servisler

- Düzenli yapılan eğitimler sayesinde tam uzman servis personeli

Şimdi randevu alın

İnceleme

İnceleme

Düzenli araç bakımı, arızaları veya kusurları hemen tespit edip düzeltmenin tek yoludur. Ayrıntılı servis, hem aracınızı sürmeye devam etmek hem de yeniden satış değerini korumak istediğinizde her zaman en mantıklı seçimdir - Otomist Otomotiv Bosch Car Service, üretici garantisi kapsamında hiçbir kayıp olmadan profesyonel inceleme ve bakım çalışması sunar.

Bir bakışta avantajlar:

- Her yaştaki tüm araç modelleri için

- Üretici garantisi bozulmadan

- Tüm çalışmanın servis kitapçığına kaydı

Şimdi randevu alın

Tavsiyemiz: Düzenli filtre değişimi ve yağ değişimi

Filtreler, yağlar ve soğutma suları bir uzman tarafından düzenli aralıklarla kontrol edilmeli ve araç üreticisi teknik değerleri uyarınca değiştirilmelidir. Motor gücü kaybını önlemenin ve korozyon ile erken aşınma riskini azaltmanın tek yolu budur. İdeal olarak aracınızı her 15.000 kilometrede veya en az yılda bir Otomist Otomotiv Bosch Car Service getirmeniz gerekir.

Şimdi randevu alın

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Olabilecek sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyarız. info@otomist.com.tr adresinden bize e-posta gönderin.

Sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Otomist Otomotiv Bosch Car Service

Uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanları ile her marka araca servis hizmeti vermektedir. Müşterilerimize en doğru servis hizmeti sunan firmamız hiçbir zaman kalitesinden ödün vermemiştir.

Dünyanın lider otomotiv tedarikçisi Bosch'tan gelen uzman bilgi birikimi ve en yeni teknolojiler konusunda güncel bilgilere sahip eğitimli, uzman personelimiz ile her marka araca bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

Otomist Otomotiv Bosch Car Service'de, en yeni test cihazları ve dijital bilgi sistemleri kullanılır. Bu sayede uzmanlarımız profesyonel bir iş çıkarır ve aracınız zamanında teslim edilir. Uzun yılların tecrübesini müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

E-Bülten

Öğrenmek istediğiniz başka bir şey var mı?

Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarız. Bize bu e-posta adresinden ulaşabilirsiniz: info@otomist.com.tr.